Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5500R-683J
5500R-683J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5500R-683J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5500R-683J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 5500R-683J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23879 pcs Φύλλο δεδομένων 5500(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5500R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5500R-683J 200 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Inductor 4.08A 60 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.08A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.12A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5500R-563J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 4.81A 43 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:20733
5500R-686K Image
  • Μέρος#:5500R-686K
  • Περιγραφή:FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
  • Σε απόθεμα:25080
5500R-566K Image
  • Μέρος#:5500R-566K
  • Περιγραφή:FIXED IND 56MH 160MA 38 OHM SMD