Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022R-154H
5022R-154H
5022R-154H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022R-154H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022R-154H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022R-154H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37714 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022R-154H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Inductor 237mA 6.05 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 6.05 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 237mA Τρέχουσες - Κορεσμός -