Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022R-153G
5022R-153G
5022R-153G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022R-153G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022R-153G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022R-153G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22597 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022R-153G 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Inductor 495mA 1.4 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 495mA Τρέχουσες - Κορεσμός -