Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-752J
5022-752J
5022-752J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-752J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-752J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-752J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 53466 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 5022-752J TR 800
DN2281TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 7.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz Λεπτομερής περιγραφή 7.5µH Unshielded Inductor 765mA 550 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 550 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 765mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-753J Image
  • Μέρος#:5022-753J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:58768
5022-754G Image
  • Μέρος#:5022-754G
  • Περιγραφή:FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
5022-684G Image
  • Μέρος#:5022-684G
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
5022-754J Image
  • Μέρος#:5022-754J
5022-753F Image
  • Μέρος#:5022-753F
  • Περιγραφή:FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
5022-751H Image
  • Μέρος#:5022-751H
5022-751F Image
  • Μέρος#:5022-751F
5022-684H Image
  • Μέρος#:5022-684H
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM