Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-752H
5022-752H
5022-752H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-752H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-752H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-752H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 44577 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-752H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 7.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz
Λεπτομερής περιγραφή 7.5µH Unshielded Inductor 765mA 550 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 550 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 765mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-752G Image
  • Μέρος#:5022-752G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:23870
5022-753H Image
  • Μέρος#:5022-753H
  • Περιγραφή:FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
5022-752J Image
  • Μέρος#:5022-752J
5022-821F Image
  • Μέρος#:5022-821F
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
5022-753G Image
  • Μέρος#:5022-753G
5022-751J Image
  • Μέρος#:5022-751J
  • Περιγραφή:FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
5022-684F Image
  • Μέρος#:5022-684F
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
5022-754H Image
  • Μέρος#:5022-754H
  • Περιγραφή:FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM