Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-622J
5022-622J
5022-622J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-622J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-622J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-622J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 56261 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 5022-622J TR 800
DN2279TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 6.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.2µH Unshielded Inductor 830mA 470 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 470 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 830mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-624J Image
  • Μέρος#:5022-624J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
  • Σε απόθεμα:66387
5022-681F Image
  • Μέρος#:5022-681F
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM