Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-621J
5022-621J
5022-621J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-621J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-621J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-621J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 66540 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 5022-621J TR 800
DN2255TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Phenolic Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 620nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 260MHz Λεπτομερής περιγραφή 620nH Unshielded Inductor 1.615A 140 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 140 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.615A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-563G Image
  • Μέρος#:5022-563G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:23943
5022-621H Image
  • Μέρος#:5022-621H
5022-621F Image
  • Μέρος#:5022-621F
5022-623F Image
  • Μέρος#:5022-623F
  • Περιγραφή:FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
5022-622J Image
  • Μέρος#:5022-622J
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
5022-621G Image
  • Μέρος#:5022-621G
5022-563J Image
  • Μέρος#:5022-563J
  • Περιγραφή:FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM