Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-151H
5022-151H
5022-151H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-151H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-151H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-151H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 37689 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-151H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 525MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Inductor 3.5A 30 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-152G Image
  • Μέρος#:5022-152G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM
  • Σε απόθεμα:28786
5022-153H Image
  • Μέρος#:5022-153H
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
5022-151G Image
  • Μέρος#:5022-151G
5022-153F Image
  • Μέρος#:5022-153F
5022-133H Image
  • Μέρος#:5022-133H
  • Περιγραφή:FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
5022-134J Image
  • Μέρος#:5022-134J
  • Περιγραφή:FIXED IND 130UH 250MA 5.45 OHM
5022-151F Image
  • Μέρος#:5022-151F