Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-133H
5022-133H
5022-133H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-133H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-133H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-133H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 40141 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-133H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 13µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 13µH Unshielded Inductor 520mA 1.2 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 520mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-124J Image
  • Μέρος#:5022-124J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM
  • Σε απόθεμα:62629
5022-151J Image
  • Μέρος#:5022-151J
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD
5022-124F Image
  • Μέρος#:5022-124F
5022-133G Image
  • Μέρος#:5022-133G
5022-133F Image
  • Μέρος#:5022-133F
5022-132H Image
  • Μέρος#:5022-132H
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 130UH 250MA 5.45 OHM
5022-132G Image
  • Μέρος#:5022-132G
5022-124H Image
  • Μέρος#:5022-124H
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM