Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-102J
4564-102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-102J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-102J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-102J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24679 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 90 @ 252kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-102J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 252kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Inductor 150mA 6 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 6 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4564-123K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH
  • Σε απόθεμα:66632
  • Μέρος#:4564-121J
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
  • Μέρος#:4564-103J
  • Περιγραφή:FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
  • Μέρος#:4564-122K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH