Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4564-101J
4564-101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4564-101J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4564-101J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4564-101J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 200MA 2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 27192 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4564 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 80 @ 796kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4564-101J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Inductor 200mA 2 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4564-103K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 10MH 40MA 40 OHM TH
  • Σε απόθεμα:64184
  • Μέρος#:4564-122J
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2MH 150MA 9 OHM TH
  • Μέρος#:4564-121J
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 200MA 2 OHM TH
  • Μέρος#:4564-122K
  • Περιγραφή:FIXED IND 12MH 40MA 40 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH
45639 Image