Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3094-681JS
3094-681JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3094-681JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3094-681JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3094-681JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7104 pcs Φύλλο δεδομένων 3094(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3094 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 70 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3094-681JS TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 680nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 160MHz
Λεπτομερής περιγραφή 680nH Unshielded Inductor 430mA 260 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 430mA Τρέχουσες - Κορεσμός -