Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3094-680KS
3094-680KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3094-680KS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3094-680KS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68NH 840MA 70 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3094-680KS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68NH 840MA 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18411 pcs Φύλλο δεδομένων 3094(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3094 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 100MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 3094-680KS TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 68nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.133" (3.38mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 700MHz Λεπτομερής περιγραφή 68nH Unshielded Inductor 840mA 70 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 840mA