Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090-560J
3090-560J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090-560J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090-560J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090-560J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24446 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 35 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090-560J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 56nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 800MHz
Λεπτομερής περιγραφή 56nH Unshielded Inductor 750mA 135 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 135 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090-562F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
  • Σε απόθεμα:9522
  • Μέρος#:3090-471F
  • Περιγραφή:FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
  • Μέρος#:3090-472H
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
  • Μέρος#:3090-561H
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
  • Μέρος#:3090-471G
  • Μέρος#:3090-561G
  • Μέρος#:3090-472K
  • Μέρος#:3090-472J
  • Μέρος#:3090-561K
  • Μέρος#:3090-561J