Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090-472H
3090-472H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090-472H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090-472H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090-472H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17964 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 24 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090-472H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Inductor 160mA 3 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 160mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090-471J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
  • Σε απόθεμα:24494
  • Μέρος#:3090-470K
  • Περιγραφή:FIXED IND 47NH 830MA 110 MOHM
  • Μέρος#:3090-392K
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 56NH 750MA 135 MOHM
  • Μέρος#:3090-561G
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM