Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2534R-18J
2534R-18J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2534R-18J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2534R-18J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 187MA 4.8 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2534R-18J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 187MA 4.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10159 pcs Φύλλο δεδομένων 2534(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia (6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2534R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 790kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 2534R-18J BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.345" (8.76mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Molded Inductor 187mA 4.8 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 4.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 187mA Τρέχουσες - Κορεσμός -