Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2534R-18H
2534R-18H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2534R-18H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2534R-18H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 187MA 4.8 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2534R-18H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 187MA 4.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6949 pcs Φύλλο δεδομένων 2534(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia (6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2534R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 790kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 2534R-18H BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.345" (8.76mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Molded Inductor 187mA 4.8 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 4.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 187mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2534R-16H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 193MA 4.5 OHM TH
  • Σε απόθεμα:6606
  • Μέρος#:2534R-12K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 220MA 3.4 OHM TH
  • Σε απόθεμα:11757
  • Μέρος#:2534R-22K
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 170MA 5.8 OHM TH
  • Μέρος#:2534R-14K
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 203MA 4.1 OHM TH
  • Μέρος#:2534R-20K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 175MA 5.4 OHM TH