Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2474R-36J
2474R-36J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2474R-36J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2474R-36J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 420MA 1.98 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2474R-36J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 420MA 1.98 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34655 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2474R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2474R-36J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 820µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 820µH Unshielded Molded Inductor 420mA 1.98 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.98 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 420mA Τρέχουσες - Κορεσμός 220mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2474R-39K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 340MA 3 OHM TH
  • Σε απόθεμα:39125
  • Μέρος#:2474R-35K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 490MA 1.5 OHM TH
  • Σε απόθεμα:52955
  • Μέρος#:2474R-33J
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 590MA 1.03 OHM
  • Μέρος#:2474R-36K
2474R-34L Image
  • Μέρος#:2474R-34L
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 560MA 1.14 OHM
  • Μέρος#:2474R-39J
2474R-38L Image
  • Μέρος#:2474R-38L
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2MH 370MA 2.55 OHM
  • Μέρος#:2474R-38K
  • Μέρος#:2474R-34K
2474R-32L Image
  • Μέρος#:2474R-32L
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 680MA 770 MOHM
  • Μέρος#:2474R-34J
2474R-36L Image
  • Μέρος#:2474R-36L
2474R-37L Image
  • Μέρος#:2474R-37L
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 390MA 2.3 OHM TH
  • Μέρος#:2474R-38J
  • Μέρος#:2474R-35J
2474R-33L Image
  • Μέρος#:2474R-33L
  • Μέρος#:2474R-33K
  • Μέρος#:2474R-37K
2474R-35L Image
  • Μέρος#:2474R-35L
  • Μέρος#:2474R-37J