Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2474R-33J
2474R-33J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2474R-33J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2474R-33J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 590MA 1.03 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 2474R-33J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 590MA 1.03 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29632 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2474R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2474R-33J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Molded Inductor 590mA 1.03 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.03 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 590mA Τρέχουσες - Κορεσμός 290mA
Σχετικά προϊόντα
2474R-33L Image
  • Μέρος#:2474R-33L
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:53869
  • Μέρος#:2474R-31K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 740MA 650 MOHM
  • Σε απόθεμα:47757
  • Μέρος#:2474R-35K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 490MA 1.5 OHM TH
2474R-30L Image
  • Μέρος#:2474R-30L
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 800MA 557 MOHM
  • Μέρος#:2474R-35J
  • Μέρος#:2474R-32K
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 680MA 770 MOHM
  • Μέρος#:2474R-33K
  • Μέρος#:2474R-34K
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 560MA 1.14 OHM
  • Μέρος#:2474R-30J
  • Μέρος#:2474R-36K
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 420MA 1.98 OHM
  • Μέρος#:2474R-31J
2474R-29L Image
  • Μέρος#:2474R-29L
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 840MA 505 MOHM
  • Μέρος#:2474R-30K
2474R-32L Image
  • Μέρος#:2474R-32L
2474R-35L Image
  • Μέρος#:2474R-35L
  • Μέρος#:2474R-32J
2474R-31L Image
  • Μέρος#:2474R-31L
2474R-34L Image
  • Μέρος#:2474R-34L
  • Μέρος#:2474R-34J
  • Μέρος#:2474R-36J