Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2256R-11J
2256R-11J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2256R-11J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2256R-11J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 2.61A 58 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 2256R-11J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 2.61A 58 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58730 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2256R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2256R-11J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Molded Inductor 2.61A 58 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 58 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.61A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.61A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2256R-11K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:78766
  • Μέρος#:2256R-09J
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 2.9A 47 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:60950
  • Μέρος#:2256R-10J
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 2.79A 51 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-09L
  • Μέρος#:2256R-14K
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-13L
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 2.36A 71 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-12L
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 2.51A 63 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-09K
  • Μέρος#:2256R-11L
  • Μέρος#:2256R-10K
  • Μέρος#:2256R-13J
  • Κατασκευαστές:API Delevan Inc.
  • Μέρος#:2256R-08J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 3.07A 42 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-10L
  • Μέρος#:2256R-08L
  • Μέρος#:2256R-07L
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 3.23A 38 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-12K
  • Μέρος#:2256R-14J
  • Μέρος#:2256R-12J
  • Μέρος#:2256R-13K
  • Μέρος#:2256R-08K