Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2256R-10J
2256R-10J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2256R-10J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2256R-10J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 2.79A 51 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 2256R-10J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 2.79A 51 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65750 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2256R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2256R-10J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Unshielded Molded Inductor 2.79A 51 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 51 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.79A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.79A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2256R-13K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 2.36A 71 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:75879
  • Μέρος#:2256R-10K
  • Σε απόθεμα:84977
  • Μέρος#:2256R-09K
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 2.9A 47 MOHM TH