Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812R-183F
1812R-183F
1812R-183F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812R-183F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812R-183F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812R-183F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34201 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812R-183F TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Inductor 268mA 2.8 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 2.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 268mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812R-182K Image
  • Μέρος#:1812R-182K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
  • Σε απόθεμα:60069
1812R-183H Image
  • Μέρος#:1812R-183H
  • Σε απόθεμα:67096
1812R-181G Image
  • Μέρος#:1812R-181G
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
1812R-184K Image
  • Μέρος#:1812R-184K
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
1812R-181K Image
  • Μέρος#:1812R-181K
1812R-183K Image
  • Μέρος#:1812R-183K