Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812R-182F
1812R-182F
1812R-182F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812R-182F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812R-182F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812R-182F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32717 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812R-182F TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Inductor 556mA 650 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 650 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 556mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812R-182J Image
  • Μέρος#:1812R-182J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:69297
1812R-154K Image
  • Μέρος#:1812R-154K
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:65757
1812R-180J Image
  • Μέρος#:1812R-180J
  • Περιγραφή:FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
1812R-183G Image
  • Μέρος#:1812R-183G
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
1812R-181K Image
  • Μέρος#:1812R-181K
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM