Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-563H
1812-563H
1812-563H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-563H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-563H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-563H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 56514 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-563H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 56µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 56µH Unshielded Inductor 191mA 5.5 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 5.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 191mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-563F Image
  • Μέρος#:1812-563F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:28558
1812-563J Image
  • Μέρος#:1812-563J
1812-563K Image
  • Μέρος#:1812-563K
1812-562J Image
  • Μέρος#:1812-562J
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
1812-564G Image
  • Μέρος#:1812-564G
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
1812-562F Image
  • Μέρος#:1812-562F
1812-564H Image
  • Μέρος#:1812-564H
1812-561H Image
  • Μέρος#:1812-561H
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
1812-562G Image
  • Μέρος#:1812-562G
  • Κατασκευαστές:Techspray
  • Περιγραφή:DESOLDER BRAID ROSIN 0.13" 5'
1812-561K Image
  • Μέρος#:1812-561K
  • Περιγραφή:FIXED IND 68NH 770MA 250 MOHM