Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-562H
1812-562H
1812-562H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-562H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-562H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-562H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 54865 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-562H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 33MHz
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Unshielded Inductor 427mA 1.1 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 427mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-564F Image
  • Μέρος#:1812-564F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:26184
1812-562K Image
  • Μέρος#:1812-562K
1812-561H Image
  • Μέρος#:1812-561H
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
1812-560J Image
  • Μέρος#:1812-560J
  • Περιγραφή:FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
1812-561G Image
  • Μέρος#:1812-561G
1812-562F Image
  • Μέρος#:1812-562F
1812-564H Image
  • Μέρος#:1812-564H
1812-563G Image
  • Μέρος#:1812-563G
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
1812-562J Image
  • Μέρος#:1812-562J
1812-563K Image
  • Μέρος#:1812-563K
1812-560M Image
  • Μέρος#:1812-560M