Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-330J
1812-330J
1812-330J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-330J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-330J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-330J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 67903 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-330J TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 33nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1GHz
Λεπτομερής περιγραφή 33nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-273J Image
  • Μέρος#:1812-273J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:76197
1812-274H Image
  • Μέρος#:1812-274H
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
1812-274K Image
  • Μέρος#:1812-274K
1812-332H Image
  • Μέρος#:1812-332H
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM
1812-330K Image
  • Μέρος#:1812-330K
1812-273F Image
  • Μέρος#:1812-273F
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
1812-331J Image
  • Μέρος#:1812-331J
1812-273G Image
  • Μέρος#:1812-273G
1812-331G Image
  • Μέρος#:1812-331G
1812-330M Image
  • Μέρος#:1812-330M
1812-332F Image
  • Μέρος#:1812-332F