Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-274J
1812-274J
1812-274J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-274J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-274J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-274J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 75490 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1812-274J TR 500
DN12274JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 270µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz Λεπτομερής περιγραφή 270µH Unshielded Inductor 129mA 12 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 12 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 129mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-330M Image
  • Μέρος#:1812-330M
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD
1812-331K Image
  • Μέρος#:1812-331K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
1812-331H Image
  • Μέρος#:1812-331H
1812-273F Image
  • Μέρος#:1812-273F
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
1812-274K Image
  • Μέρος#:1812-274K
1812-331J Image
  • Μέρος#:1812-331J
1812-331G Image
  • Μέρος#:1812-331G
1812-274G Image
  • Μέρος#:1812-274G
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
1812-274H Image
  • Μέρος#:1812-274H
1812-331F Image
  • Μέρος#:1812-331F
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM