Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-223J
1812-223J
1812-223J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-223J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-223J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-223J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 91982 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1812-223J TR 500
DN12223JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 3.2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-222K Image
  • Μέρος#:1812-222K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
1812-224K Image
  • Μέρος#:1812-224K
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
1812-223H Image
  • Μέρος#:1812-223H
1812-270M Image
  • Μέρος#:1812-270M
  • Περιγραφή:FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
1812-223G Image
  • Μέρος#:1812-223G
1812-222F Image
  • Μέρος#:1812-222F
1812-224G Image
  • Μέρος#:1812-224G