Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-222H
1812-222H
1812-222H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-222H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-222H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-222H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 53830 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-222H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 535mA 700 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 535mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-223H Image
  • Μέρος#:1812-223H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:59088
1812-222K Image
  • Μέρος#:1812-222K
1812-221K Image
  • Μέρος#:1812-221K
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
1812-220J Image
  • Μέρος#:1812-220J
  • Περιγραφή:FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
1812-220M Image
  • Μέρος#:1812-220M
1812-223J Image
  • Μέρος#:1812-223J
1812-224G Image
  • Μέρος#:1812-224G
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
1812-222G Image
  • Μέρος#:1812-222G
1812-224H Image
  • Μέρος#:1812-224H
1812-223F Image
  • Μέρος#:1812-223F
1812-222F Image
  • Μέρος#:1812-222F