Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-182J
1812-182J
1812-182J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-182J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-182J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-182J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 80778 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1812-182J TR 500
DN12182JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 1.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Inductor 556mA 650 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 650 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 556mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-184G Image
  • Μέρος#:1812-184G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
1812-180K Image
  • Μέρος#:1812-180K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
1812-183K Image
  • Μέρος#:1812-183K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
1812-183F Image
  • Μέρος#:1812-183F
1812-184F Image
  • Μέρος#:1812-184F
1812-183J Image
  • Μέρος#:1812-183J
1812-182G Image
  • Μέρος#:1812-182G
1812-182H Image
  • Μέρος#:1812-182H
1812-184H Image
  • Μέρος#:1812-184H
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
1812-181J Image
  • Μέρος#:1812-181J
1812-180M Image
  • Μέρος#:1812-180M