Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-181H
1812-181H
1812-181H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-181H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-181H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-181H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 55324 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-181H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 400MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 757mA 350 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 757mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-180K Image
  • Μέρος#:1812-180K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
  • Σε απόθεμα:67322
1812-182K Image
  • Μέρος#:1812-182K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM