Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-103J
1812-103J
1812-103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-103J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-103J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-103J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 81335 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1812-103J TR 500
DN12103JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 354mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-102K Image
  • Μέρος#:1812-102K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
1812-104K Image
  • Μέρος#:1812-104K
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
1812-104F Image
  • Μέρος#:1812-104F
1812-105G Image
  • Μέρος#:1812-105G
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
1812-104G Image
  • Μέρος#:1812-104G
1812-105F Image
  • Μέρος#:1812-105F
1812-104J Image
  • Μέρος#:1812-104J
1812-102H Image
  • Μέρος#:1812-102H
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
1812-102J Image
  • Μέρος#:1812-102J
1812-103H Image
  • Μέρος#:1812-103H