Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-102H
1812-102H
1812-102H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-102H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-102H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-102H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 65694 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-102H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Inductor 634mA 500 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 500 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 634mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-103J Image
  • Μέρος#:1812-103J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:81335
1812-100M Image
  • Μέρος#:1812-100M
  • Περιγραφή:FIXED IND 10NH 1.23A 100 MOHM
1812-103K Image
  • Μέρος#:1812-103K
1812-101J Image
  • Μέρος#:1812-101J
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
1812-103G Image
  • Μέρος#:1812-103G
1812-101F Image
  • Μέρος#:1812-101F
1812-102F Image
  • Μέρος#:1812-102F
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
1812-100K Image
  • Μέρος#:1812-100K
1812-101G Image
  • Μέρος#:1812-101G
1812-104H Image
  • Μέρος#:1812-104H
1812-101H Image
  • Μέρος#:1812-101H