Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641R-333H
1641R-333H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641R-333H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641R-333H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641R-333H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 248MA 1.37 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88051 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641R-333H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 34MHz
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Molded Inductor 248mA 1.37 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.37 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 248mA Τρέχουσες - Κορεσμός 190mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641R-333J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:68095
1641R-333K Image
  • Μέρος#:1641R-333K
  • Σε απόθεμα:67589
1641R-274K Image
  • Μέρος#:1641R-274K
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH
  • Μέρος#:1641R-331J
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
1641R-334K Image
  • Μέρος#:1641R-334K
  • Κατασκευαστές:API Delevan Inc.
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
  • Μέρος#:1641R-332J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
1641R-331K Image
  • Μέρος#:1641R-331K
  • Μέρος#:1641R-392H
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
  • Μέρος#:1641R-331H
1641R-332K Image
  • Μέρος#:1641R-332K
1641R-391K Image
  • Μέρος#:1641R-391K
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM
  • Μέρος#:1641R-274J
  • Μέρος#:1641R-391J
1641R-273K Image
  • Μέρος#:1641R-273K
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH