Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641R-332H
1641R-332H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641R-332H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641R-332H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641R-332H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81240 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641R-332H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 85MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Molded Inductor 490mA 350 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 490mA Τρέχουσες - Κορεσμός 490mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641R-334J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 115MA 6.4 OHM TH
  • Σε απόθεμα:58748
  • Μέρος#:1641R-334H
  • Σε απόθεμα:82263
1641R-273K Image
  • Μέρος#:1641R-273K
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH
  • Μέρος#:1641R-391H
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 680MA 180 MOHM
1641R-331K Image
  • Μέρος#:1641R-331K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
  • Μέρος#:1641R-273J
  • Μέρος#:1641R-274J
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 120MA 5.8 OHM TH
1641R-274K Image
  • Μέρος#:1641R-274K