Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641R-221J
1641R-221J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641R-221J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641R-221J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641R-221J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64140 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 49 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641R-221J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 220nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 250MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220nH Shielded Molded Inductor 1.12A 67 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 67 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.12A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.12A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641R-224H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH
  • Σε απόθεμα:81222
1641R-224K Image
  • Μέρος#:1641R-224K
  • Σε απόθεμα:65737
1641R-183K Image
  • Μέρος#:1641R-183K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH
1641R-221K Image
  • Μέρος#:1641R-221K
  • Μέρος#:1641R-184H
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 138MA 4.4 OHM TH
1641R-223K Image
  • Μέρος#:1641R-223K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH
  • Μέρος#:1641R-223H
1641R-222K Image
  • Μέρος#:1641R-222K
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 665MA 190 MOHM