Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641R-221H
1641R-221H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641R-221H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641R-221H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641R-221H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91621 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 49 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641R-221H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 220nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 250MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220nH Shielded Molded Inductor 1.12A 67 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 67 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.12A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.12A
Σχετικά προϊόντα
1641R-182K Image
  • Μέρος#:1641R-182K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM