Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-823H
1641-823H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-823H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-823H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-823H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 81942 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-823H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 82µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 10.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Shielded Molded Inductor 186mA 2.44 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.44 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 186mA Τρέχουσες - Κορεσμός 140mA
Σχετικά προϊόντα
1641-683K Image
  • Μέρος#:1641-683K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
  • Σε απόθεμα:71876
  • Μέρος#:1641-824J
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
1641-684K Image
  • Μέρος#:1641-684K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH