Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-684J
1641-684J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-684J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-684J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-684J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 54655 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-684J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 680µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 680µH Shielded Molded Inductor 84mA 11.8 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 11.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 84mA Τρέχουσες - Κορεσμός 50mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-823H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
  • Σε απόθεμα:81942
1641-683K Image
  • Μέρος#:1641-683K
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
1641-684K Image
  • Μέρος#:1641-684K
  • Μέρος#:1641-822H
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM
  • Μέρος#:1641-823J