Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160R-682GS
160R-682GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160R-682GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160R-682GS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 160R-682GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 255MA 1.9 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2372 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160R-682GS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 39MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Inductor 255mA 1.9 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 255mA Τρέχουσες - Κορεσμός -