Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160R-680JS
160R-680JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160R-680JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160R-680JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 160R-680JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68NH 1.165A 93 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3162 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 48 @ 100MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160R-680JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 68nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 750MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68nH Unshielded Inductor 1.165A 93 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 93 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.165A Τρέχουσες - Κορεσμός -