Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-273GS
160-273GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-273GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-273GS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-273GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1935 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 47 @ 2.5MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160-273GS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 27µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 17MHz
Λεπτομερής περιγραφή 27µH Unshielded Inductor 145mA 6.1 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 6.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 145mA Τρέχουσες - Κορεσμός -