Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-271JS
160-271JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-271JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-271JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 1.025A 120 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-271JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 1.025A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4141 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160-271JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 270nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 290MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270nH Unshielded Inductor 1.025A 120 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.025A Τρέχουσες - Κορεσμός -