Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1537R-68J
1537R-68J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1537R-68J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1537R-68J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1537R-68J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83752 pcs Φύλλο δεδομένων 1537(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1537R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)