Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1537R-68G
1537R-68G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1537R-68G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1537R-68G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1537R-68G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61185 pcs Φύλλο δεδομένων 1537(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1537R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1537R-68G TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Molded Inductor 176mA 3.3 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 176mA Τρέχουσες - Κορεσμός -