Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1331-103J
1331-103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1331-103J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1331-103J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1331-103J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 42135 pcs Φύλλο δεδομένων 1331(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1331 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1331-103J TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Inductor 106mA 4 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 106mA Τρέχουσες - Κορεσμός 106mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1331-122J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
  • Σε απόθεμα:39131
  • Μέρος#:1331-103K
  • Μέρος#:1331-102J
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
  • Μέρος#:1330R-96K
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 1.3A 90 MOHM SMD
  • Μέρος#:1331-101K
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
  • Μέρος#:1331-122H
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM