Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1331-102J
1331-102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1331-102J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1331-102J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1331-102J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39076 pcs Φύλλο δεδομένων 1331(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1331 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 37 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1331-102J TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Inductor 385mA 300 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 385mA Τρέχουσες - Κορεσμός 385mA