Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-683G
1210R-683G
1210R-683G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-683G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-683G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-683G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69781 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-683G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Inductor 144mA 9 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 144mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-683K Image
  • Μέρος#:1210R-683K
  • Κατασκευαστές:API Delevan