Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-682F
1210R-682F
1210R-682F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-682F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-682F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-682F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57095 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-682F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Inductor 321mA 1.8 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 321mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1210R-681J Image
  • Μέρος#:1210R-681J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
  • Σε απόθεμα:78560
1210R-563H Image
  • Μέρος#:1210R-563H
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:79728
1210R-682K Image
  • Μέρος#:1210R-682K
1210R-683G Image
  • Μέρος#:1210R-683G
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
1210R-681K Image
  • Μέρος#:1210R-681K
1210R-563K Image
  • Μέρος#:1210R-563K