Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1210R-562F
1210R-562F
1210R-562F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1210R-562F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1210R-562F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 1210R-562F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48329 pcs Φύλλο δεδομένων 1210(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1210R-562F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 42MHz
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Unshielded Inductor 341mA 1.6 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.6 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 341mA Τρέχουσες - Κορεσμός -